STRONA GŁÓWNA POKRYCIA DACHOWE  •  RYNNY  •  OKNA DACHOWE  •  AKCESORIA  •  SYSTEMY KOMINOWE  •  SOLARY 
PLANNJA SIBA PREFA System rynnowy Bryza (Cellfast)

Rynny prostokątne PREFA

Bez malowania i napraw

Wiele rynien dachowych dotkniętych jest typowymi problemami, jak korozja, rdza i płowienie. Procesy te, znacznie obniżające wartość obiektów, powstają w wyniku działania kwaśnych deszczów i agresywnych związków chemicznych zawartych w powietrzu i znacznie skracają życie każdej rynny dachowej.

Zalety rynien dachowych PREFA:

  • bezkorozyjność i długotrwałość dzięki aluminium
  • sprawdzona jakość
  • możliwość wielu kreacji dzięki 6 kolorom standardowym i bogatej ofercie dodatkowej
  • nie wymagają konserwacji
  • bogaty wybór akcesoriów do rynien
  • kompletny system

Dostępne kolory:    

Rynny półokrągłe PREFA

Dla najbardziej wymagających

Uszlachetnianie powierzchniowe produktów PREFA jest gwarancją na zachowanie wartości obiektu i wieloletnią doskonałą jakość. Elementy poddawane surowym testom praktycznym doskonale spełniają swoje funkcje i zachowują wygląd przez wiele lat.

Rynny dachowe PREFA cenione są od dziesięcioleci i przekonują przemyślanymi rozwiązaniami technicznymi każdego detalu. Szeroka gama kolorystyczna obejmująca 10 standardowych kolorów i każdy dowolny kolor (z palety RAL i NCS) umożliwiają realizację praktycznie każdego projektu. Od przechodzenia tonacji poprzez architektonicznie ciekawe kontrastujące akcenty – możliwe są wszystkie rozwiązania.

Rynny dachowe wykonywane są z taśm aluminium powlekanych warstwami zabezpieczającymi i wykończeniową warstwą koloru. Materiałem bazowym dla produktów aluminiowych PREFA są stopy aluminium wg normy EN 573 lub DIN 1725. Pokrywanie rynien dachowych i rur następuje w procesie powlekania aluminium coil-coating i podlega surowym zaleceniom stowarzyszenia ECCA (European Coil Coating Association) w Brukseli.

Dostępne kolory:    

Rynna okapowa PREFA

Bez metali ciężkich

Aluminium jest niewątpliwie materiałem o wyjątkowych właściwościach i stosowane jest w wielu dziedzinach codziennego życia, np. w przemyśle opakowań i przemyśle spożywczym. PREFA specjalizuje się w produktach z aluminium, ponieważ jest ono metalem lekkim wykluczającym zajście kontaminacji wody deszczowej z metalami ciężkimi. PREFA używa wyłącznie lakierów organicznych do powlekania aluminium, to niewątpliwa zaleta. Nie stwierdzono szkodliwego wpływu produktów aluminiowych PREFA na wody gruntowe i powierzchniowe ani na faunę i florę.

Aluminium nie koroduje

PREFA produkuje systemy dachowe i rynnowe ze specjalnego stopu aluminium odpornego na działanie wody morskiej. W przypadku uszkodzenia powierzchni odkryte aluminium utlenia się tworząc trwałą powłokę chroniącą produkt przed dalszymi uszkodzeniami.

Ponadto aluminium jest materiałem doskonale poddającym się procesowi recyclingu. Aluminium wykazuje doskonałe właściwości i jest w 100% odzyskiwalne bez utraty pierwotnej jakości. Dodatkowo w procesie recyclingu aluminium można zaoszczędzić do 95% energii produkcyjnej.

Dostępne kolory:    

Szczegółowe informacje dotyczące dostępnych produktów: na stronie producenta

Copyright by DOMAX , ul. Aleja Legionów 120, 18-400 Łomża, tel.(086) 219 90 40, e-mail: biuro@dachydomax.pl
Dachy :  Rynny :  Pokrycia Dachowe :  Dachówki Ceramiczne