STRONA GŁÓWNA POKRYCIA DACHOWE  •  RYNNY  •  OKNA DACHOWE  •  AKCESORIA  •  SYSTEMY KOMINOWE  •  SOLARY 
RUUKKI BRAAS NELSKAMP PLANNJA PREFA BLACHY PRUSZYŃSKI BACHL

Blachy na rąbek - Plannja Emka

W budownictwie europejskim używanie blachy do pokrywania dachów ma wielowiekową tradycję. Wszędzie tam, gdzie istotne były trwałość i prestiż, używano blachy.

Ręcznie wykuwana blacha początkowo pojawiała się tylko na budowlach sakralnych oraz gmachach przeznaczonych do użytku publicznego. Obecnie blacha stalowa jest powszechnie stosowana w projektach architektonicznych. Wspaniale podkreśla kunszt architektów i budowniczych. Jest wysoko ceniona, gdyż sprawdza się na każdym obiekcie, niezależnie od epoki i stylu architektonicznego. Jest jednocześnie materiałem klasycznym i nowoczesnym.

Plannja Emka - nowoczesna technologia wykuta z tradycji

Blacha Plannja Emka to doskonały materiał nadający się do budowy dachów oraz elewacji. Miękka blacha może być w dowolny sposób formowana zarówno na prostych, jak i skomplikowanych dachach. Dzięki właściwościom plastycznym Plannja Emka doskonale sprawdza się na najbardziej wyrafinowanych i skomplikowanych połaciach nowoczesnych oraz zabytkowych obiektów.

Plannja Emka to tradycyjny produkt, który inspiruje do projektowania nowoczesnych rozwiązań. Wspaniale podkreśla kunszt architektów oraz budowniczych. Stanowi atrakcyjną - wizualnie i ekonomicznie - alternatywę dla innego typu blaszanych materiałów pokryciowych.

szczegóły dostępne na stronie producenta

Plannja Emka Click

Plannja Emka Click to nowoczesny panel dachowy o tradycyjnym kształcie blachy płaskiej na tzw. rąbek stojący. Klasyczny kształt sprawia, że panel Plannja Emka Click może być stostowany podczas remontów obiektów zabytkowych oraz sakralnych. Plannja Emka Click doskonale sprawdza się także na dachach nowoczesnych domów jednorodzinnych oraz obiektów komercyjnych

szczegóły dostępne na stronie producenta

Copyright by DOMAX , ul. Aleja Legionów 120, 18-400 Łomża, tel.(086) 219 90 40, e-mail: biuro@dachydomax.pl
Dachy :  Rynny :  Pokrycia Dachowe :  Dachówki Ceramiczne