STRONA GŁÓWNA POKRYCIA DACHOWE  •  RYNNY  •  OKNA DACHOWE  •  AKCESORIA  •  SYSTEMY KOMINOWE  •  SOLARY 
RUUKKI BRAAS NELSKAMP PLANNJA PREFA BLACHY PRUSZYŃSKI BACHL

Plannja 19 (dawniej Plannja 1000)

Plannja 1000 to ekonomiczna blacha fasadowa o wysokości 18 mm z mini-żebrami w górnej fali idealna do zastosowania na elewacji w pionie i w poziomie. Doskonała na podsufitówki i wykończenia okapów.

Plannja 20-102 (dawniej Plannja 19)

Plannja 19 to ekonomiczna blacha ścienno-dachowa. Najbardziej popularna blacha dachowa stosowana na dachach o minimalnym spadku 6°. Jako blacha ścienna może być mocowana w układzie pionowym i poziomym.

Plannja 20-105 (dawniej Plannja 20)

Plannja 20 to niska blacha ścienno-dachowa, która nadaje się do różnorodnych zastosowań. Dzięki temu, że pozwala na zginanie arkuszy (również przy montażu) umożliwia tworzenie płynnych linii w architekturze budynku. Jest idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie liczy się estetyczny wygląd.

Plannja 55/55R

Plannja 55/55R uniwersalna blacha trapezowa przeznaczona na dachy o konstrukcji płatwiowej. Specjalnie zaprojektowany rowek drenażowy gwarantuje szczelność bocznego zakładu. Wklęsła górna półka Plannja 55R stanowi dodatkowe usztywnienie arkusza i może być stosowana przy większych rozpiętościach między płatwiami. Produkt szczególnie polecany na obiekty handlowe, przemysłowe i gospodarcze.

Plannja 55F

Plannja 55F blacha trapezowa stosowana na pokrycie dachów izolowanych oraz elewacji. Prosty w formie wzór znajduje zastosowanie głównie w obiektach handlowych, przemysłowych i gospodarczych, tam gdzie wymagana jest izolacja dachu.

szczegóły dostępne na stronie producenta

Copyright by DOMAX , ul. Aleja Legionów 120, 18-400 Łomża, tel.(086) 219 90 40, e-mail: biuro@dachydomax.pl
Dachy :  Rynny :  Pokrycia Dachowe :  Dachówki Ceramiczne