STRONA GŁÓWNA POKRYCIA DACHOWE  •  RYNNY  •  OKNA DACHOWE  •  AKCESORIA  •  SYSTEMY KOMINOWE  •  SOLARY 
RUUKKI BRAAS NELSKAMP PLANNJA PREFA BLACHY PRUSZYŃSKI BACHL

„PIATTA“ - Wyśmienita dachówka płaska

Dzięki unikalnemu językowi formy tej dachówki, jej premiowany design ustanawia nowe ujmujące akcenty. Dlatego jest tu miejsce na wyjątkowy charakter: pewność stylu, prosta linia i zwyczajne piękno. Zasłużyła sobie tym na cenne wyróżnienia, jak uznawane na arenie międzynarodowej nagrody za projekt. Skromna elegancja i w przejrzysty sposób geometrycznie przyporządkowane formy plasują tę dachówkę pospołu w nowoczesnej i klasycznej architekturze. Charakterystyczny „spoiler“ i wyjątkowa paleta kolorów podkreślają wizualną wyjątkowość. Podwójne boczne łączenie na zakładkę zabezpiecza przed wnikaniem zanieczyszczeń i wody. Dlatego funkcjonalność musi ściśle współgrać z formą, ponieważ optymalna odporność na opady deszczu to kolejna znamienna cecha.

Dostępne kolory:

„DOMINO“ - Dachówka płaska prosta

Wyjątkowo udane połączenie unikalnych zalet prawdziwej dachówki ceramicznej z nowoczesnym wzornictwem dnia dzisiejszego uzyskaliśmy dzięki dachówce „DOMINO“. Niebanalny design dachówki „DOMINO“ to maksimum wyrazu w formie przy całkowitej rezygnacji ze zbędnych ozdobników. I jednocześnie dowód optymalnej funkcjonalności i ekonomiczności dla dekarzy i inwestorów.

„DOMINO“ w najprawdziwszym znaczeniu tego słowa to wspaniały przykład wyższości prawdziwej jakości marki. Przekrycia schodkowe doskonale chronią przed wnikaniem wody i zanieczyszczeń. Dachówka na miarę naszych czasów – i do dachów wszystkich inwestorów ceniących prostolinijność.

Dostępne kolory:

Copyright by DOMAX , ul. Aleja Legionów 120, 18-400 Łomża, tel.(086) 219 90 40, e-mail: biuro@dachydomax.pl
Dachy :  Rynny :  Pokrycia Dachowe :  Dachówki Ceramiczne