STRONA GŁÓWNA POKRYCIA DACHOWE  •  RYNNY  •  OKNA DACHOWE  •  AKCESORIA  •  SYSTEMY KOMINOWE  •  SOLARY 
RUUKKI BRAAS NELSKAMP PLANNJA PREFA BLACHY PRUSZYŃSKI BACHL

„RAPIDO“ - Elastyczna dachówka zakładkowa w megaformacie

„RAPIDO“ to mariaż tradycji i techniki, którego owocem jest perfekcyjna dachówka marsylka, o wyjątkowo ekonomicznym dużym formacie. Oprócz ekstremalnej niezawodności i porywającego wdzięku dachówka „RAPIDO“ reprezentuje wszystkie cechy produktu CREATON najwyższej klasy, a także wyjątkowo korzystny stosunek ceny do wydajności. Rezultat jest fascynujący: zużycie jedynie ok. 8,3 sztuk/m², wyśmienite bezpieczeństwo dzięki przemyślanej technice, szybkie układanie przy jednoczesnej redukcji zużycia. Dopracowana technika podwójnego bocznego łączenia na zakładkę, wysokie przegródki, tylne użebrowanie wsporcze oraz trzy noski gwarantują pewność mocowania. Duża tolerancja rozstawu łat w części czołowej zakładki umożliwia maksymalną elastyczność krycia dachu, która będzie cieszyć inwestorów przez dziesiątki lat.

Dostępne kolory:

„RATIO“ - Ekonomiczna dachówka zakładkowa szeroka

Zasada stara jak świat i całkowicie sprawdzona – mimo to dzięki „RATIO“ udało nam się wykreować dachówkę z podwójną muldą, która jest podwójnie dobra. Ponieważ z klasycznych sprawdzonych dachówek „RATIO KLASSIK“ i „TECTA“ przejęto tylko to, co najlepsze i udoskonalono. Tym samym „RATIO“ łączy zalety „TECTA“ i „RATIO KLASSIK“ które odpowiadają proporcjom pierwotnej dachówki Z1 – rozsądna idea. Wyjątkowo harmonijna „geometria dachu z podwójną muldą“, opracowana w roku 1879 w firmie Ludoviciego, współgra z zaletami technicznymi i ekonomicznymi.

Dostępne kolory:

„RUSTICO“ - Rustykalna dachówka zakładkowa

Kształty rustykalne mają w sobie szczególny urok. Dachówka zakładkowa "Z1" jest znana od ponad stu lat i rozpowszechniona na całym świecie. Ujmujący rustykalny wdzięk tej „legendarnej“ dachówki nadal cieszy się popularnością. Dlatego ten rodzaj dachówki przeżywa obecnie renesans jak nigdy dotąd. Charakterystyczna estetyka tej dachówki zakładkowej to dwa symetrycznie ułożone wgłębienia z delikatnymi wyokrągleniami. Podwójne wgłębienie przesądza o wyjątkowo dobrym odprowadzaniu wody. Dostatnia część czołowa umożliwia nieskomplikowane i szybkie układanie, również podczas prac sanacyjnych – nawet bez cięcia – i zapewnia odpowiednią elastyczność estetycznego pokrycia dachowego. Wyważone łączenie zawijane dba o ujmujące proporcje. Delikatne rozczłonkowanie daje nawet w przypadku mniejszych dachów nad wyraz przyjemny efekt wizualny.

Dostępne kolory:

Copyright by DOMAX , ul. Aleja Legionów 120, 18-400 Łomża, tel.(086) 219 90 40, e-mail: biuro@dachydomax.pl
Dachy :  Rynny :  Pokrycia Dachowe :  Dachówki Ceramiczne