STRONA GŁÓWNA POKRYCIA DACHOWE  •  RYNNY  •  OKNA DACHOWE  •  AKCESORIA  •  SYSTEMY KOMINOWE  •  SOLARY 
RUUKKI BRAAS NELSKAMP PLANNJA PREFA BLACHY PRUSZYŃSKI BACHL

„AUREUS“ - Dachówka esówka o niemal kwadratowym kształcie

Dzięki niezwykłej energii dachówce tej zawdzięczamy zniewalającą optykę: „AUREUS“ to format niemal kwadratowy, przez co wnosi przyjemną dynamikę, znajdującą wyraz w harmonijnie falującej powierzchni.

Specjalny kształt, intrygujący wzór i format czynią dachówkę „AUREUS“ jedną z największych: 10 dachówek na metr kwadratowy i szerokość krycia ok. 28,2 cm w przypadku konwencjonalnego łacenia w porównaniu z dachówką holenderską płaską to perfekcja w zakresie ekonomiczności. Poza tym w porównaniu z pozostałymi dachówkami małoformatowymi redukuje ona stopień zużycia o prawie 30%.

Dostępne kolory:

„SINFONIE“ - Dachówka esówka o niebanalnej optyce

Mnogość zalet udowadnia, że mamy do czynienia z wyjątkowo udanym modelem: zachowanie popularnej optyki pokrycia "dachówką S" przy jednoczesnym podniesieniu walorów wizualnych i postępie technicznym. W czasach, gdy ekonomiczność jest coraz bardziej w cenie. Model dachówki wielkoformatowej, który uwydatnia profil architektury dachowej. „SINFONIE“ – zadziwiające: ok. 10,9 sztuk/m² , a zatem ok. 30% mniejsze zużycie dachówek w porównaniu z pozostałymi modelami małoformatowymi – to szczyt ekonomiczności w rozwoju esówki. „SINFONIE“ - dopracowane czołowe i boczne zawinięcie, tolerancja rozstawu łat ok. 29 mm. Wynikiem tego jest wysoka elastyczność i krótki czas układania. Do dyspozycji nowych i starych obiektów - wielka dachówka esówka, w ścisłym tego słowa znaczeniu – zarówno pod względem wizualnym jak i ekonomicznym.

Dostępne kolory:

Copyright by DOMAX , ul. Aleja Legionów 120, 18-400 Łomża, tel.(086) 219 90 40, e-mail: biuro@dachydomax.pl
Dachy :  Rynny :  Pokrycia Dachowe :  Dachówki Ceramiczne