STRONA GŁÓWNA POKRYCIA DACHOWE  •  RYNNY  •  OKNA DACHOWE  •  AKCESORIA  •  SYSTEMY KOMINOWE  •  SOLARY 
RUUKKI BRAAS NELSKAMP PLANNJA PREFA BLACHY PRUSZYŃSKI BACHL

„MAGNUM“ - Ekonomiczna megadachówka

Dachówka „MAGNUM“ to nowy wymiar kreowania powierzchni dachu z uwzględnieniem ekonomiczności i wzornictwa. Dzięki najnowocześniejszym zaawansowanym technologiom tę dużą, wspaniałą dachówkę produkuje się pod rygorem perfekcyjnej jakości. Jako innowatorka i prekursorka całej branży firma CREATON stosuje w przypadku megadachówki „MAGNUM“ najnowocześniejszą w Europie linię produkcyjną.

Przy zużyciu 8,4 sztuk/m² firma CREATON oferuje dachówkę, która nie tylko potwierdza przykładną jakość, ale też niewiarygodne piękno. Poza tym nadaje nowy wymiar stosunkowi ceny do wydajności: „MAGNUM“ to nowy rynek dużych, ekonomicznych dachów.

Dostępne kolory:

„BALANCE“ - Wyważenie formy, proporcji i ekonomiczności

„BALANCE“ to całkowicie nowy wymiar kreowania powierzchni dachu pod względem ekonomiczności i wzornictwa. Wysoka jakość i wyważone proporcje przede wszystkim do dużych ale także i do małych dachów, ekonomiczne układanie i duża pewność mocowania zawdzięczana dopracowanej technice łączenia na zakładkę, gwarantują stałe utrzymanie wartości i czynią „BALANCE“ bardzo udanym produktem.

Przy zużyciu ok. 8,4 sztuk/m² CREATON oferuje dachówkę, która nie tylko charakteryzuje się wysoką jakością i jest niewiarygodnie piękna, ale również nadaje nowy wymiar stosunkowi ceny do wydajności. Dodatkowym atutem jest duża tolerancja rozstawu łat - 26 mm oraz udoskonalona statyka dzięki uwydatnionym żebrom wsporczym i stabilnym noskom.

Dostępne kolory:

„FUTURA“ - Wielkoformatowa dachówka przyszłości

Format, wzór i każdy szczegół dachówki wielkoformatowej „FUTURA“ oferuje naprawdę to co najlepsze. Przy zużyciu ok. 10,8 sztuk/m² „FUTURA“ przekonuje niezwykle ekonomicznym stosunkiem ceny do wydajności. To forma wywołująca wrażenie rozłożenia świateł i cieni oraz fantastyczny efekt wizualny powierzchni.

„FUTURA“ wyróżnia się również pod względem funkcjonalności. Dachówka ta uwzględnia nowe rozwiązania w zakresie statyki, dynamiki płynów i przepływu powietrza pod pokryciem. Łączenia na zakładkę o specjalnej technice labiryntowej, wyjątkowo duża tolerancja rozstawu łat oraz precyzyjnie zaprojektowane żebra boczne i czołowe to dowód na spory potencjał tego optymalnego pod względem technicznym modelu dachówki.

Dostępne kolory:

„HARMONICA“ - Wyważona dachówka holenderska płaska

Ta dachówka to mistrzyni integracji. Przede wszystkim wtedy, gdy prócz harmonii i spokoju wymagana jest również elegancja. Jako dachówka holenderska płaska w standartowym formacie, „HARMONICA“ posiada imponujący tradycyjny design.

Ze względu na swoją klasyczną ponadczasową formę dachówka ta jest idealna dla wszystkich stylów architektonicznych jeśli chodzi o dachy pochyłe. Forma i funkcja umożliwiają harmonijne kreowanie połaci dachowych zarówno o małym jak i dużym spadku, które nabierają wyjątkowo łagodnego i eleganckiego stylu dzięki wydatnej wypukłości. Zamknięta zakładka pierścieniowa sprawia, że „HARMONICA“ jest odporna na wnikanie deszczu. Jest nieugięta przez długie lata wobec wszystkich zjawisk atmosferycznych dzięki wysokiej jakości powierzchniom angobowanym i glazurowanym, które są odporne na zanieczyszczenia i porastanie algami.

Dostępne kolory:

„PREMION“ - Dachówka holenderska płaska z „CZYNNIKIEM WYSOKIEGO WYPALANIA“

W przypadku tego markowego produktu klasy premium nie ma życzeń niespełnionych. Ponieważ „PREMION“ to dachówka bezkompromisowa pod względem jakości, wzoru i ekonomiczności.

„PREMION“ – łączy klasykę pięknego wzoru dachu z najwyższą jakością gwarantującą długowieczność. Zaletą produktu wytwarzanego w jakości „KERALIS“ jest obróbka wstępna surowca według standardów obowiązujących przy produkcji ceramiki szlachetnej. Bardzo delikatna i czysta glina pochodząca z najlepszych złóż wyrabiana jest gruntownie aż do uzyskania miałkiej mączki. Po dokładnie kontrolowanym nawilżeniu powstaje jednorodna masa gliniana - surowiec, który z powodzeniem mógłby posłużyć do produkcji porcelany. Innowacyjna metoda wypału w temp. ponad 1.100°C pozwala uzyskać bryłę dachówki „KERALIS“ posiadającą w całej masie jednolitą barwę.

Dostępne kolory:

„VIVA NEU“ - Delikatna dachówka holenderska płaska

Delikatna falistość kwalifikuje dachówkę „VIVA NEU“ do grupy ponadczasowo pięknych. Cecha, dzięki której dachówka ta nadaje połaci harmonii łączącej jednocześnie solidne zalety ekonomiczne. Poczwórne przekrycie, podwójne odprowadzanie wody, wysoka pewność montażu. Klasyczny format pozwala na wyjątkowo elastyczne i wszechstronne zastosowanie.

Również w przypadku dość płaskich dachów decydując się na „VIVA NEU“ podejmujecie Państwo absolutnie słuszną decyzję, gdyż układanie zaleca się przy minimalnym spadku 12° z deszczoodpornym dachem spodnim. Dzięki delikatnym krawędziom bez tłoczen dachówka cieszy się największą popularnością wśród dekarzy.

Dostępne kolory:

„MZ3“ - Sprawdzona dachówka holenderska płaska

Ta małoformatowa dachówka holenderska płaska jest wielka dzięki ponadczasowej, miękko płynącej formie, która sprawia, że struktura dachu jest nietuzinkowa i pełna harmonii.

Dzięki swojej falistej, spójnej powierzchni i możliwości zastosowania przy nachyleniu połaci od 12° jest ona idealna do dachów z dużym i niewielkim spadkiem. Dzięki podwójnemu łączeniu na zakładkę w części dolnej sprawdza się ona od dziesięcioleci głównie na terenach z intensywnymi opadami śniegu.

Dostępne kolory:

„HARMONIE NEU“ - Multitalent o wyjątkowej elastyczności

Wyśmienite właściwości tradycyjnego modelu „HARMONIE KLASSIK“ udoskonalono dzięki innowacyjnym rozwiązaniom. I tak powstała bardzo elastyczna klasyczna dachówka „HARMONIE NEU“ o wyjątkowych zaletach: kamieniem milowym jest z jednej strony zwiększona o 25 mm tolerancja długości krycia, przysłaniające łączenie zawijane, które zapobiega osadzaniu się zanieczyszczeń, z drugiej zaś tolerancja przesuwu. Dzięki temu otrzymujemy piękny, bezfugowy obraz powierzchni dachu. Biorąc pod uwagę gabaryty jest to chyba najbardziej elastyczna małoformatowa dachówka holenderska płaska w swojej klasie – i dokładnie to czyni ją niezaprzeczalnym multitalenten w kulturze dekarskiej. Czy to dach skośny, pochyły, sklepieniowy, krótki czy długi – jest to optymalny wybór pod względem niewielkiego ciężaru, poręczności i dużej ekonomiczności w połączeniu z budzącą zachwyt stylową optyką.

Dostępne kolory:

„HARMONIE KLASSIK“ - Nieprzemijająco piękna dachówka holenderska płaska

Nadając powierzchniom harmonii dachówka holenderska płaska „HARMONIE KLASSIK“ wzbogaca architekturę dekarską. Jej ponadczasowe piękno i bezkompromisowa funkcjonalność w równym stopniu są atutem dla projektantów i wykonawców. Dachówka „HARMONIE KLASSIK“ idealnie nadaje się do prawie każdej formy i każdego nachylenia dachu. Harmonijne proporcje i forma sprawdzona od dziesięcioleci pozwalają uzyskać powierzchnię tchnącą przyjemnym spokojem. Dachówka ta cieszy oko swoim spokojem, ale wnikliwy obserwator dostrzeże ożywioną grę światła.

Sprawdzona konstrukcja czołowego i dolnego łączenia zawijanego zapewnia bezpieczeństwo, a wyważona wypukłość atrakcyjnie ożywia dach. Dachówkę można łatwo i szybko ułożyć. Pokryty nią dach nabiera zachwycająco pięknej harmonii.

Dostępne kolory:

Copyright by DOMAX , ul. Aleja Legionów 120, 18-400 Łomża, tel.(086) 219 90 40, e-mail: biuro@dachydomax.pl
Dachy :  Rynny :  Pokrycia Dachowe :  Dachówki Ceramiczne